3 lipca 2017

Czy Ty też tak masz?

consulting and coaching

Od kiedy pamiętasz, co jakiś czas życie przynosi Ci nowe role: dziecka, ucznia, kolegi, przyjaciółki – z czasem również studentki, partnera, pracownika, specjalistki, a potem być może też matki/ojca, kierowniczki, dyrektora, właścicielki czy prezesa.

Wraz z przyrostem tych ról życie staje się coraz bardziej złożone. Wraz z Twoim wiekiem rośnie też liczba osób obecnych w Twoim życiu prywatnym – Twoi rodzice, Twoje dzieci, Twoje rodzeństwo i Twoi kuzyni, oraz ich dzieci [dla których jesteś ciocią / wujkiem], i w życiu zawodowym – Twoi współpracownicy, Twoi podwładni, Twój przełożony, Twoi klienci i Twoi kontrahenci.

Z początku wydaje Ci się, że Ty swoją osobą być może nawet jesteś w stanie pogodzić interesy tych wszystkich grup z Twojego otoczenia. Potem chcesz chociaż zadbać o relacje z każdym z nich. W końcu zauważasz, że mnóstwo spraw jest na Twojej głowie, a zarazem, że brakuje Ci doby, by zatroszczyć się o wszystko i wszystkich.

Z jednej strony czujesz się odpowiedzialna za tę sytuację, więc walczysz jeszcze bardziej na wszystkich możliwych frontach, a gdy nadal nie starcza czasu, być może nawet nabierasz poczucia winy, że nie potrafisz tego ogarnąć. Z drugiej strony czujesz się coraz bardziej wykończony lub wypalona, a Twoich pokładów energii coraz szybciej ubywa – są eksploatowane szybciej niż się regenerują.

Jeśli Ty również jesteś w zbliżonej sytuacji, lub czujesz, że znajdujesz się na ścieżce w podobnym kierunku – zapraszam Cię do treesoft consulting, by porozmawiać o tym co jest w Twym życiu najważniejsze.

Z naszym wsparciem uświadomisz sobie co jest dla Ciebie ważne w poszczególnych rolach życia prywatnego i zawodowego, i co chcesz w nich osiągnąć. Jeśli tylko zechcesz znajdziesz sposoby, jak zadbać o te wartości i pozostać w zgodzie ze sobą. Z nami nazwiesz obszary życiowe najbardziej domagające się zmiany i zaplanujesz tę zmianę. Zidentyfikujesz ważne relacje i określisz metody troszczenia się o nie na codzień. Z łatwością będziesz odróżniać wagę sprawy od jej pilności. Uwolnisz się od poczucia winy, a zyskasz uczucie wpływu na swoje sytuacje życiowe.

Zadbaj z nami o to co Ważne – Twoje jedyne Życie!

Zapisz się na warsztat / trening Zarządzanie sobą w czasie!

Jeśli chcesz coś zmienić i czujesz się za to odpowiedzialna/y – działaj.

 

W razie pytań – zadzwoń lub napisz: Michał Gałązka, treesoft consulting, tel. 504142976, michal.galazka@treesoft.pl